KONTAKT

Espen Hoff

Espen Hoff, konsernsjef
Delys strategi, eiere og overordnede ambisjoner.

espen.hoff@dely.no
+47 992 97 964

Kim Andre Klæbo

Kim Andre Klæbo, CFO
Delys finans, regnskap, nøkkeltall og juridisk.

kim.andre.klebo@dely.no

Rune Sandvik

Rune Sandvik, kjededirektør
Våre merkevarer.

rune.sandvik@dely.no
+47 982 54 111

Helen Fosshaug

Helen Fosshaug, kvalitet og bærekraftsjef
Mattrygghet, kvalitet og bærekraft

helen.fosshaug@dely.no

Thomas Wergeland

Thomas Wergeland, innkjøpsdirektør/COO

thomas.wergeland@dely.no

Ronny Håkstad

Ronny Håkstad, IT-direktør/CIO

ronny.hakstad@dely.no

Mildrid Rabben

Mildrid Rabben, HR-direktør

mildrid.rabben@dely.no

Madelaine Jensen

Madelaine Jensen, administrativ koordinator

madelaine.jensen@dely.no

Pressehenvendelser

presse@dely.no

67 55 55 55 • Henrik Ibsens gate 60 A, 0255 Oslo

GDPR • Varsling / WhistleblowingJobbe hos oss?

© 2022 dely as